Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Zmiany w wystroju domu- skąd zdobyć niezbędną wenę?

Posted on 23/08/2019 7:43am

Dużo mediów o aranżacji wnętrz podaje nam metamorfozy lokali z zagranicy – przepięknych wielgaśnych loftów, starych kamienic z europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nie mamy pomysłów?

wystrój mieszkania
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Odwrotnie, i u nas można zobaczyć ciekawe odświeżenia pomieszczeń. Zmiana wystroju mieszkania to zawsze okazja do tego, by użyć wyobraźni i wymyśleć coś zupełnie innego i innowacyjnego. Na szczęście Polacy są coraz bardziej nowatorscy. Dzięki temu aranżaują totalnie nowe wnętrza, które nie są tradycyjne i mogą stanowić niesamowicie interesującą oraz inspirującą innych koncepcję zmiany w domu (Marika Kafar).Sama ostatnio zmieniłam wygląd mojego mieszkania o 180 stopni! Dotychczas miałam raczej zwyczajne wnętrze ze zwyczajnymi odcieniami ścian i zwyczajnymi meblami w barwie olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Od niedawna mam bardzo współczesny salon w intensywnych kolorach – czerni i czerwieni. Sporo osób jest zszokowanych, jak ja mogę przebywać w takich kolorach. Dla mnie stanowią energetyczną koncepcję, dodają mocy i werwy do tworzenia. Co prawda, dla równowagi sypialnię wykonałam sobie w delikatnych, pastelowych odcieniach.

mieszkanie, wnętrze, meble
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Przed wykonaniem lokalowej rewolucji długo szukałam w Internecie propozycji „Before & After”, która spodoba mi się. Po prostu lubię takie pomysły i szukanie koncepcji w sieci. W niedługim czasie weszłam na blog, gdzie jest dużo bardzo specyficznych koncepcji - Kafar. Najważniejsze jest jednak, że propozycje pokazywane przez blogerkę Lovingit są realne do zrobienia również nie posiadając sporego budżetu na materiały.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Przejdź zatem do kolejnego zagadnienia i czytaj apartamenty baltic park dużo o ciekawiących Cię zagadnieniach.

Koncepcja, która co prawda nie jest w moim klimacie, ale całkowicie mnie urzekła znajduje się tutaj: sprawdź dodatkowe informacje

Tags: Wnętrza, loft, blog, inspiracje