Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Wszyscy lubimy pięknie przyozdobić mieszkanie na różne wydarzenia - Wielkanoc jest jedną z ważniejszych chwil, kiedy możemy to uczynić

Posted on 11/06/2019 5:41am

Gdy nadchodzi ten magiczny czas Świąt Wielkanocnych i pragniemy spędzić czas z rodziną, to skupiamy się zazwyczaj na przyrządzeniu dobrego świątecznego obiadu i pięknej dekoracji naszego domu.
kinkiet
Author: Komandor
Source: Komandor


W ostatnich czasach jest nowa moda zwana DIY. Jest to akronim z angielskiego: "do it yourself", więc wykonaj to samodzielnie. Zaczęło się od przestylizowania nienoszonych ubrań, aby po pierwsze zaoszczędzić w domowym budżecie, a po drugie, aby prezentować się niezwykle. Później technika ta przeniosła się również na samodzielnie wykonywane dekoracje, na przykład świąteczne. Jeżeli więc pragniesz coś stworzyć metodą DIY Wielkanoc jest właściwym czasem na podjęcie wyzwania - wybierane diy wielkanoc. Masz możliwość zrobić przepiękne dekoracje na stół, które będą komplementowane przez bliskich w czasie wielkanocnego śniadania. Masz możliwość także samodzielnie malować pisanki. W tej metodzie nie mamy ograniczeń - wystarczy dać się porwać swojej wyobraźni.


Na Wielkanoc można również przygotować piękne ozdoby z płyt CD. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie cuda mogą wyjść spod Twojej ręki - link. Z nieużywanych już płyt masz szansę zrobić piękne kwiaty i wstawić je do flakonu. Będą niesamowitą ozdobą pokoju nie tylko w czasie świąt. Bukiet taki nigdy nie uschnie, a co najważniejsze przy blasku świec lub lampy kwiaty z CD będą się błyszczeć tysiącem odcieni.
Stworzysz dzięki temu ciepłą atmosferę w domu.


Należy własnoręcznie wykonywać ozdoby świąteczne. Sprawi nam to ogrom szczęścia, a każdy komplement bliskiej osoby uraduje nas po stokroć.

Tags: części, domu, wnętrz