Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Wielobarwne fototapety pomysłem na nietuzinkowy wystrój każdego wnętrza

Posted on 20/03/2023 3:41pm

Jest sporo rodzajów pomieszczeń. Istnieją wnętrza domów, biur i innych miejsc lokali użytkowych. Każde z nich to nie wyłącznie funkcje praktyczne, ale również określona atmosfera.
Sauna w salonie SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com


Niemałe znaczenie ma tu z pewnością design ścian.


fototapeta motoryzacja
Author: Sport-shop.pl


Ostatnio bardzo wzięte są fototapety- fototapety z makami. Można nawet rzec, że przeżywają swój renesans. Duży ich wybór, łatwość wykorzystywania i utrzymania oraz nie raz atrakcyjność cen sprawiają, że fototapety stosowane są w wystroju wnętrz. Przy ich doborze warto zwracać uwagę na starannie dobrane, nieszkodliwe zdrowiu technologie wykonania i funkcję lokum, gdzie fototapeta ma być umieszczona. Jeśli urządzamy np. pokój nastolatki, przydadzą się fototapety maki, które wytworzą bajkowy klimat. Wśród kwiatów bardzo dobrze sprawdzają się jako deseń ścian. Ich subtelność i czerwona barwa poprawią zalety estetyczne pomieszczenia i ułatwią dobór pozostałych części wystroju. Natomiast do pokoju przeznaczonym dla chłopca doskonale nada się fototapeta motoryzacja. Dzięki takiemu wzorowi nadamy pomieszczeniu nietuzinkowy, pełen energii, niepowtarzalny styl.


Oba wzory, czyli fototapety maki oraz fototapeta motoryzacja są na tyle uniwersalne- fototapeta z motywem motoryzacyjnym, że mogą być użyte tak w pomieszczeniach prywatnych, jak jadalnia lub sypialnia, pozytywnie wpływając na lokatorów, jak i w bardziej formalnych miejscach, np.
biurach, przedsiębiorstwach, powodując przyjazne nastawienie klientów i pracowników. Pamiętajmy o tym przy decyzji aranżacji wnętrz.

Tags: pokój dzienny, firma, sypialni