Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Światło kreujące atmosferę – czyli o następcach tradycyjnych lamp sufitowych

Posted on 18/03/2022 11:12am

Nic nie nadaje uroku pomieszczeniu, równie skutecznie jak odpowiednie światło. Jakie kinkiety wybrać do przedpokoju, aby już na wejściu każdy gość poczuł się jak w swoim własnym mieszkaniu?

Projektanci wnętrz nie rekomendują drażniącego oświetlenia. Dużo trafniejszym rozwiązaniem jest wybór dyskretnych lampek umieszczonych na ścianach. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju to trafna propozycja dla tych, którzy w swoim mieszkaniu preferują pomysły eleganckie, ale zarazem modne. Ten typ światła niejednokrotnie towarzyszy głównej, większej lampie zamieszczonej na suficie. Ich atrakcyjną ofertę proponuje firma Reccagni Angelo.

Na jej witrynie w Internecie można kupić nowoczesny kinkiet do przedpokoju w wielu modelach – od podłużnych, utrzymanych w retro stylistyce, przez okrągłe, aż po te ozdobione pełnym wdzięku abażurem. Kinkiety Reccagni Angelo wykonane są z najwyższą starannością, z wyjątkowej jakości materiałów. Różne wzory różnią się również liczbą źródeł światła. Konsument może wybrać podwójne lub pojedyncze kinkiety, dopasowując lampę do swoich potrzeb. Wszystkie produkty sygnowane logo Reccagni Angelo można zakupić przez Internet, bezpośrednio na stronie producenta lub w sklepach online. Wszyscy, którzy nie mają pojęcia, jak zagospodarować wnętrze, mogą poszukać wzorów w sieci.

oświetlenie sufitowe
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy „oświetlenie nowoczesne”, uzyskają spis wielu blogów, witryn oraz for internetowych z sugestiami. Ich autorzy radzą, jakie wzory lamp wypadają najlepiej, wymieniają się komentarzami na temat firmy Reccagni Angelo oraz doradzają, jak ciekawie zaaranżować wnętrze. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju umocowane na ścianie mogą być co prawda wsparciem, ale również alternatywą dla klasycznych sufitowych lamp.Oświetlenie nowoczesne nie zawsze równa się wybór ekstrawaganckich abażurów. W rozumieniu firmy Reccagni Angelo to subtelne, eleganckie kinkiety nadające pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu. Z bogatej oferty marki nawet najbardziej wymagający kupujący natrafi na coś dla siebie.

Tags: mieszkanie, wzory, lampa, firma