Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


W jaki sposób komoda może pozostawać częścią wystroju wnętrz naszych ojczystych restauracji

Posted on 09/06/2024 9:59am

Lokale gastronomiczne są miejscami, do których zaglądamy z nieukrywaną radością. A to za sprawą urządzanych w nich hucznych jubileuszy małżeńskich. Odprężające spotkania z członkami rodziny lub po prostu sobotnie lub niedzielne kolacje z kompanami wymagają właściwej oprawy.

Różne oblicza komody
Author: IMS GROUP
Source: IMS GROUP
Wnętrze lokalu ma być ciepłe, przytulne i koić rozstrojone nerwy. Jego aranżacja wymaga nawet interwencji artysty dekoratora, który, bez chwili wahania, postawi obok baru bukową komodę.
Pracownik restauracji, który codziennie używa skrótów myślowych, przezwie ten mebel nazwą: komoda 6 szuflad. Wspomniane szuflady będą nie tylko częścią dekoracji, ale także posłużą jako przechowalnia typowych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, zostaną umieszczone białe i seledynowe obrusy, koronkowe serwety, bawełniane serwetki, czyli jednym słowem, bielizna stołowa wyciągana na okazje iście wyjątkowe.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, leżeć będą ekstra pojemniki na maggi oraz zestawy widelczyków, które posłużą klientowi w czasie jedzenia sycącego obiadu z wysokokalorycznymi lodami waniliowymi.
Te dolne szuflady wysuwane będą rzadko, bo istnieje pewne niebezpieczeństwo, że brud zbierający się na kafelkach w ciągu całego dnia, zagrozi higienicznemu wyglądowi umieszczonych weń rzeczy.
Model nazwany skrótowo komoda 6 szuflad będzie spełniał dodatkowo funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny kolor przysporzy wnętrzu elegancji (poznaj więcej).

Może zaabsorbują Cię także pokrewne wątki (https://inceptolazienki.pl/kategoria-produktu/ceramika-lazienkowa/miski-wc/) na opisywany wątek? Jeżeli tak, to przejrzyj je i uzyskaj świeże dane na to zagadnienie.

Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świece zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, uwypuklą magię długich, pachnących jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.

komoda
Author: Herry Lawford
Source: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XIV, zakupiona w sklepie z starymi meblami, uwypukli klimat trattorii nawiązujących swoim menu do kuchni francuskiej. Mebel z ozdobami roślinnymi, typowymi dla secesji, będzie wspaniale łączył się z salą umeblowaną w stylu panującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba bardzo dobrze znać się na sztuce, aby z wdziękiem aranżować wnętrza, najistotniejsze jest wyczucie dobrego smaku.
Jeśli konsumenci będą wyśmienicie czuli się w karczmie, ładny, wyeksponowany mebel stanie się tematem damskich i męskich konwersacji przy stoliku. Niejedno narzeczeństwo zechce mieć podobny model w swojej alkowie. Być może, na dźwięk wyrazów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamie, zdecyduje się wpakować swoje oszczędności w taki właśnie mebel - zobacz ofertę szafek na topeshop.pl.

Tags: świeczniki, meble, dekoracje, komoda 6 szuflad