Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Technologia LED jako idealne połączenie funkcjonalności z estetyką. Krótkie omówienie niektórych rodzai tego oświetlenia

Posted on 08/10/2023 7:50am

Oświetlenie ledowe jest współcześnie bardzo popularne. Posiadacze nowego typu żarówek w dosyć prosty sposób są w stanie sporo zaoszczędzić, bowiem płacą mniejsze rachunki za energię elektryczną. A producenci dbają również o to, żeby tego typu lampy były dostępne w wielu różnych modelach.
mieszkanie
Author: Lukasz Dunikowski
Source: http://www.flickr.com
Lampka biurkowa LED rewelacyjnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Uczniom przyda się podczas odrabiania lekcji, tymczasem dorośli wykorzystają ją wieczorem, gdy zechcą przejrzeć miejscową gazetę. Lampka biurkowa LED stanie się ozdobą mieszkalnego wnętrza, jeśli tylko zostanie właściwie dobrana. Do niekonwencjonalnie wyposażonych pokoi świetnie będą pasować designerskie modele, z kolei klasycznie wyglądające lampy sprawdzą się w mieszkaniach tradycjonalistów.


Pokolenie rodziców zapewne w jakimś stopniu łączy świetlówki z latami PRL-u, gdy dość często wykorzystywano tę formę oświetlenia (sporo więcej zobaczysz pod tym adresem). Natomiast obecnie w dalszym ciągu korzysta się z wydłużonych żarówek, lecz znacznie zmieniła się technologia ich produkcji. Współczesna świetlówka LED jest o dużo bardziej energooszczędna, aniżeli jej poprzedniczka.

Wejdź na ten link i zobacz w treści (http://www.nawstol.pl/217-kanapy) zamieszczony tam artykuł. Są w nim inne tego rodzaju wiadomości. One również prezentują tę problematykę.

Takie oświetlenie świetnie sprawdza się w obiektach przemysłowych, choć korzystają z niego również osoby indywidualne. Należy przy okazji wspomnieć, że świetlówka LED wcale nie musi świecić białym światłem - na rynku można dostać takie typy lamp, które emitują barwne światło.


mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Technologia ledowa ma mnóstwo sympatyków, a liczba zadowolonych konsumentów cały czas rośnie - LEDisON.com.pl. Funkcjonalność tego rodzaju oświetlenia, a także dbałość o jakość oraz estetykę wykonania danego wyrobu sprawiły, że zarówno właściciele prywatnych domów, jak i dyrektorzy stojący na czele firm produkcyjnych coraz częściej sięgają po energooszczędne lampy.

Tags: biurko, klient, noc, domu, mieszkań