Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Szukasz inspiracji na unowocześnienie swojego domu...?

Posted on 06/02/2019 7:25am

Nie masz koncepcji na pokój? A może nie wiesz jakie odcienie dobrać? W obu problemach dobrze jest postawić na klasykę. Wykończ sobie zatem pokój czarno biały. Taka aranżacja jest po pierwsze elegancka, a po drugie zawsze.

Wnętrza
Author: www.dekoral.pl
Source: www.dekoral.pl
Łatwo także wybrać do niej drobiazgi. Przemyśl jedynie, jakie pomysły kolorystyczne w kwestii ścian chcesz wybrać. Osobiście, najbardziej podobają mi się pokoje gdzie trzy ściany wraz z sufitem są białe, a czwarta zaś czarna – możemy na niej powiesić trzy czarno białe fotografie w (koniecznie!) białych ramkach. Do tego skontrastujmy ją z jasną, wielką komodą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/bialy-sekretarzyk-biurko-w-stylu-rustykalnym-120005-p-134.html) i wysoką, stojącą lampą. Pozostałe (meble drewniane janki) zaś dobierzmy czarne i białe - . Na jasnej podłodze dajmy dwa małe, czarne dywaniki. Na jednym z nich postawmy jasny stoliczek kawowy.

System do wypoczynku polecam w odcieniu perłowej bieli. Czarny będzie dość niepraktyczny – widocznie będzie się na nim odznaczał kurz, tak jak na czystej bieli. Gdy już mamy wybrane wszystkie meble podstawowe, możemy skupić się na dodatkach. Idealnie będą pasować szare. Możemy postawić na długi wazon, kilka mis różnych rozmiarów, kosz na owoce. Jeśli chcemy się jednak trzymać tylko dwóch barw, interesująco będzie prezentować się dodanie do nich szklanych dodatków - aranżacje wnętrz.

Takie pomieszczenie na pewno będzie bardzo eleganckie. Pamiętajmy jednak, że na białych i czarnych elementach szczególnie szybko widać wszelkie zabrudzenia. Przez to trzeba intensywniej zwracać uwagę na czystość i częściej ścierać kurz. Jeśli przewidujemy częste odwiedziny większej ilości osób, radzę przemyśleć nad zakupem rozkładanego stołu. Powinien zmieścić kilkanaście osób. Zastawę stołową również możemy zakupić w kolorze czarnym i białym!

Tags: fotografia, stół, kurz