Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Szafki przeznaczone do łazienki - a więc, szafka przeznaczona pod umywalkę to nie wszyściutko!

Posted on 20/03/2023 2:52pm

Rozmyślasz nad tym, czy szafka pod umywalkę to jedyny rodzaj szafeczki, jaki to masz możliwość wstawić do łazienki? Jeśli tak to zaprzestań nad tym myśleć! Szafeczki przeznaczone do łazienki, w podobny sposób jak szafeczki przeznaczone do kuchni mają możliwość znajdować się w każdym miejscu, w którym dusza zapragnie, jednak odróżniają się one między sobą dosyć znacznie.


Dlaczego? W dzisiejszym tekście spróbujemy po odpowiadać na te i inne pytania odnośnie właśnie szafek do łazienki!
szafki do łazienki
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Podobnie jak szafki kuchenne, szafki do łazienki mogą być zarówno stojące (takie jak dla przykładu napomknięte szafki pod umywalkę), jak i zawieszone na ścianie. Porównując je jednakże do siebie (szafeczki kuchenne oraz łazienkowe), posiadają klika zasadniczych różnic, choć zdarzają się szafki bardzo podobne - do tych finiszowych zaliczamy stoły dębowe warszawa - belbazaar wiszące wraz z podwójnymi lub pojedynczymi drzwiczkami, mające wewnątrz siebie półki. Jeśli chodzi o różnice, to najbardziej widoczną spośród nich bywają szafki na ścienne mające w posiadaniu lustro, które to zwykle wieszamy nad napomkniętą już umywalką, a które to to za lustrem mają tak zwaną "apteczkę". Poza tą konkretną różnicą, odnajdziemy także szafeczki o określonym designie, które mają uprościć poruszanie się wewnątrz łazienki oraz ułatwić wyjmowanie przedmiotów (szafki wysuwane).


Szafki do łazienki mają wiele rodzajów rozmiarów także kształtów, dzięki którym to bez problemiku odnajdziemy doskonałe szafeczki pod nasza własną łazienkę - jeśli jednakże ukaże się jakiś problem, wystarczy że wybierzemy opcje "na wymiar", dzięki której to będziemy mogli zabudować nawet i calutką łazienkę według Jej rozmiarów!

Tags: design, łazienki, wnętrz, sposób