Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Stolik szafka rtv to będzie fantastyczne rozwiązanie

Posted on 07/10/2019 6:57pm

Stolik szafka rtv to wspaniałe powiązanie

Jeżeli posiadamy telewizor oraz nie chcemy go zawiesić na ścianie, ani postawić prosto na meblościance, to trzeba się namyślić, co odmiennego użyć, by go położyć na odpowiedniej wysokości. Może się okazać, że idealnie sprawdzi się stolik szafka rtv, bo z jednej strony będziemy mieli dostatecznie wysoki blat, na którym będziemy mieli szansę ustawić telewizor, a z drugiej strony poniżej będziemy mieli szafkę, w której będziemy mogli schować dvd, czy radio, a też wszystkie płyty z ulubionymi filmikami.


szafka rtv
Author: Christian Aleksander
Source: http://www.flickr.com
Koniecznie powinniśmy tutaj też wiedzieć, że takie stoliki występują w różnych barwach, zatem będziemy mieli szansę dopasować je do wystroju calutkiego pomieszczenia i powodować, że wszystko w nich będzie prezentowało się naprawdę idealnie. Co więcej posiadają one różną szerokość, więc będziemy mogli dobrać je też do rozmiarów naszego telewizora, tak aby stał on stabilnie i nie było niebezpieczeństwa, że z niego zleci.

Sporo ofert znajdziemy w sklepach meblowych

Kiedy nie mamy jeszcze tak do końca określonego wyglądu stolika, jaki chcielibyśmy mieć we własnym salonie pod telewizorem, to trzeba przejść się po sklepach meblowych. Wtedy będziemy mogli przypatrzeć się przeróżnym ofertom i zadecydować, czy pragniemy stoliki drewniane, czy może takie z elementami szklanymi (). Co więcej możemy także wyszukać stoliki, które będą posiadały zamykaną szafkę oraz nic nie będzie pod nimi widać, albo takie z półkami na których będziemy mogli wyłożyć własne płyty. Najistotniejsze jest po prostu to, by nam się spodobał oraz by pasował do całego wystroju pokoju.


telewizor na stoliku
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Zetkniemy się z różnorakimi kwotami

To jak wiele przyjdzie nam płacić za taki stolik, będzie zależało w dużej mierze od tego, jaki będzie duży, z czego będzie zrobiony oraz ile dodatkowych półek będzie miał. Dlatego należy się namyślić jak wiele pragniemy za niego zapłacić oraz jakie szanse musi nam on zaoferować.

Tags: płyta, telewizor, styl, półka