Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Rolety „dzień-noc” - upiększenie okien i funkcjonalne osłony przeciwsłoneczne

Posted on 18/03/2022 9:12am

Rolety dzień-noc pełnią dwie istotne role. Po pierwsze są one kapitalną dekoracją w domu albo mieszkaniu, natomiast po drugie doskonale sprawdzają się w roli osłon przeciwsłonecznych. Rolety osiągalne są obecnie w różnorodnych wzorach i kolorach, dzięki temu możemy dobrać wyborne do aranżacji domu albo mieszkania.


Roleta
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Prezentują się elegancko, atrakcyjnie i stylowo. Powodują, że wnętrze nabiera charakteru oraz niepowtarzalnego designu. Nie można odmówić im również praktyczności. Ich kluczową wartością jest to, że doskonale odbijają światło słoneczne. Dzięki temu nawet w skwarne dni w domu czy mieszkaniu jest znacznie chłodniej.

Czyżbyś miał chęć na więcej tekstów na opracowany tu temat? Zapraszamy więc do kolejnej witryny - po prostu naciśnij to purmo wrocław i przeloguj się do naszego serwisu.

Ochraniają przed słońcem oraz szkodliwym promieniowaniem. To samo można stwierdzić o innych osłonach przeciwsłonecznych - żaluzjach lampami (moja strona) roletach klasycznych. Czym więc odróżniają się rolety dzień-noc od innych rodzajów osłon okiennych? Najlepiej zobaczyć przykłady z tego sklepu z dekoracjami.

Rolety dzień-noc można używać w dwojaki sposób, gdyż gwarantują one szczegółowe lub wyłącznie śladowe zaciemnienie pomieszczenia. Zdołamy więc osobiście zdecydować czy pragniemy zupełnie zaciemnić wnętrze domu/mieszkania czy też zależy nam na delikatnym świetle wpadającym przez rolety. Jest to nowomodny i niezwykle innowacyjny system rolet, i właśnie z tej przyczyny cieszy się on tak szerokim zainteresowaniem. W roletach tych główną funkcję odgrywa zastosowana tkanina, która składa się z naprzemiennych pasów - przeziernych oraz blokujących światło. Rolety te mają różnorodne wymiary, odcienie, a także systemy montażu. Kategorycznie wolno powiedzieć, że przynależą do jednych z bardziej słynnych systemów osłon przeciwsłonecznych. Mało tego pasują do każdego wnętrza, nadając mu stylu oraz nieszablonowości.


Jeśli zależy Ci na ciekawej dekoracji, jaka równocześnie okaże się pożyteczna i skuteczna, to wybierz rolety dzień-noc. Bezsprzecznie świetnie sprawdzą się one również w Twoim domu albo mieszkaniu. Zapoznaj się z okazałą i fascynującą ofertą firm, które zajmują się sprzedażą osłon okiennych. Większość renomowanych i profesjonalnych sklepów w swoim asortymencie ma rolety dzień-noc, w związku z tym nie będziesz mieć kłopotu z ich zakupem.

Tags: mieszkania, żaluzje, system rolet