Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Przydatne oświetlenie uliczne - wydajne żarówki LED i ich przestronne wykorzystanie

Posted on 04/01/2022 2:19pm

Oświetlenie ledowe ma obecnie niezmiernie duże wykorzystanie, używa się je w codziennym życiu, nie wyłącznie w celach prywatnych. Żarówki ledowe użytkuje się też w oświetleniu ulicznym. Oświetlenie uliczne powinno być bardzo jasne, tak aby rozjaśniało drogi i ulice w ciemności. Wskutek tego do oświetlenia ulicznego powinno się używać oświetlenia ledowego znakomitej, najwyższej jakości.

żarówka
Author: Jaroslav Dvorský
Source: http://www.flickr.com
Żarówki przeznaczone do oświetlenia ulicznego muszą charakteryzować się istotnie wspaniałą wydajnością, doskonałą jakością skonstruowania i wielkimi parametrami. Większość żarówek ulicznych charakteryzuje się również momentalnym startem i niezmiernie jasnym światłem. Oświetlenie led jest przeważnie wykorzystywane jeśli chodzi o oświetlenie uliczne, bo jest ono najbardziej przydatne, na dodatek nowoczesna i szczególna technologia led zezwala także na znaczne zaoszczędzenie budżetu miasta oraz gminy dzięki mniejszej liczbie zużycia prądu.

Obecnie na rynku zdołamy odszukać sporo rodzajów żarówek LED, jednym z nich są żarówki led g9. Żarówki te mają użytek szczególnie w oświetleniu punktowym i dekoracyjnym. Cechują się niedużą wysokością, mało tego posiadają też niedużą moc znamionową. Są one przystosowane do pracy na napięciu 230V. Jeśli chodzi o żarówki przeznaczone głównie do oświetlenia ulicznego to zdołamy
żarówka
Author: MAX-LED
Source: http://www.max-led.pl
wymienić ogromnie sporo modeli takich żarówek. Jednym z nich są choćby żarówki ledowe E40 45W 144SMD SAMSUNG, jakie są cudownym zamiennikiem do ulicznych lamp rtęciowych czy też sodowych.

Są one instalowane wprost do opraw ulicznych. Cechuje je nadzwyczaj duża jakość, jasne światło i pierwszorzędne parametry techniczne.

Ekscytujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie materace na łóżka, którą tutaj znajdziesz, także jest coś ciekawego.

Całkiem dobrym i znanym rodzajem żarówek led przeznaczonych do oświetlenia ulicznego są również żarówki E40 56W 162SMD SAMSUNG, jakie posiadają lekko większy strumień świetlny od uprzednio zaprezentowanych przez nas żarówek. Oczywiście to ledwie kilka przykładów. Oświetlenie ledowe jest dzisiaj tak modne i tak funkcjonalne, że na rynku odszukamy wiele żarówek led z rozmaitym przeznaczeniem, nie tylko do oświetlenia ulicznego, lecz dodatkowo do użytku domowego.

Tags: prąd, lampa, żarówka