Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Poszukujesz lampy? Wybierz najlepszy produkt

Posted on 13/12/2019 7:40am

Każdy z nas, dekorując swoje mieszkanie, chce zaopatrzyć się w jak najlepsze dodatki. To one przecież, oprócz funkcji użytkowej, pełnią również rolę ozdobną.
Jednym z najistotniejszych budowniczych nastroju w każdym mieszkaniu, są bez wątpienia lampy. Jeżeli urządzasz salon lub pokój, zadbaj o właściwe oświetlenie.


Panele szklane w kuchni
Author: Colour Glass
Source: Colour Glass


Jeżeli potrzebna będzie ci designerska lampa Mantra kontynuuj jest firmą dla ciebie. Produkują oni artykuły do oświetleń w całkiem niestandardowych wydaniach. Jeżeli lubisz niecodzienne aranżacje, pragniesz nieco ocieplić klimat we wnętrzu, lub po prostu pragniesz nabyć najlepszy produkt, Mantra to firma dla ciebie. Każda lampa może być nabyta zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym, dlatego można ich katalog przewertować jeszcze dzisiaj, nie wychodząc z domu. Nie ważne, jakiego typu żyrandol jest ci niezbędny, bowiem firma w swej ofercie posiada każde z popularnych rozwiązań.


Jak jednak odpowiednio zbudować nastrój z użyciem lampy? Najlepiej uda nam się to, zwłaszcza w większym pomieszczeniu, jeśli zamiast jednego, silnego światła górnego, zastosujemy kilka mniejszych, mniej rażących punktów. W przypadku pokoju gościnnego może to być pojedynczy kinkiet nad telewizorem, lampa (lampy Aldex) stojąca przy zestawie wypoczynkowym i jeszcze jedna, mniejsza na komodzie. Można połączyć poszczególne lampy razem, aby nie trzeba było włączać ich z osobna. Z kolei w kuchni a także w łazience, ciekawym rozwiązaniem okażą się LEDy. Umieszczając ich rzędy pod poziomem mebli, można w intensywny sposób oświetlić konkretny punkt.


Nic tak nie buduje nastroju w naszym domu, jak właściwie rozmieszczone oświetlenie.
Firma Mantra wie o tym doskonale, od lat produkując lampy o ciekawym wyglądzie i niezawodnej budowie. Lepiej postawić na rozproszone światło, niż takie punktowe, zwłaszcza jeśli dotyczy ono pomieszczeń, w których chcemy się zrelaksować.

Tags: wygląd, budowa, półka