Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Pokój jadalny w rustykalnym stylu – jakie elementy warto zastosować?

Posted on 13/10/2021 7:43am

W aktualnych czasach w modzie jest rustykalny styl urządzania. Można go wykorzystać w niemal każdym pokoju – czy to w sypialni czy łazience.
Jadalnia urządzona w tym właśnie stylu może stanowić komfortowe miejsce do spędzania czasu wolnego z przyjaciółmi na wspólnych posiłkach czy pogawędkach.


szablony
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com


Jeśli pragniemy kupić rustykalne, a przy tym modne dekoracje do jadalni, główną kwestię stanowi stół wraz z zestawem odpowiednich krzeseł. Rustykalny styl kocha drewno, właśnie z tego powodu najlepiej jest nabyć stół wyprodukowany właśnie z tego surowca.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygował Cię ten opis, to przejdź na adres tego serwisu (http://budsport.pl/punktpoludniowa/) i odkryj, co dla Ciebie z przyjemnością stworzyliśmy.

Sprawi to, że będziemy mieć też pewność, że artykuł ten posłuży nam przez dług czas – drewno stanowi niezwykle mocny materiał, który nie niszczeje z biegiem czasu.


Inne modne dekoracje do jadalni, w które warto się wyposażyć stanowią rustykalne firanki, wykończone nietuzinkowymi printami. Styl ten kocha szczególnie wyraziste wzory w delikatnej kolorystyce. Kwiatki, paski, kropki – wszystko jest dozwolone. Ważne jest tylko to, żeby wzór był dość duży i rzucał się w oczy.


Styl rustykalny doskonale uzupełnią też modne obrazki, odwołujące się luźno do tematyki kuchennej. Możemy wybrać martwą naturę lub ilustracje przedstawiające ludzi podczas jedzenia – wszystko zależy od naszego gustu.
Istotne jest jednakże, by obrazy były także utrzymane w stonowanej, niezbyt jaskrawej kolorystyce. Ciekawą opcją jest także powieszenie na ścianie rustykalnego lustra w obszernej ramie. Dodatkowo zadba ono o to, by optycznie poszerzy pomieszczenie o małej powierzchni – same plusy!

Tags: komfort, lustra, zakup