Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Oświetlenie sklepu odzieżowego jest bardzo ważnym szczegółem

Posted on 27/07/2023 12:06pm

Przychodząc do sklepu odzieżowego zauważamy rozstawione na półkach i regałach wspaniale złożone ubrania. Bluzki na stojakach mienią się w oczach, każda w innym kolorze lub z odmiennym nadrukiem, a obok spodni ułożonych na regałach nie da się przejść obojętnie. Żeby przykuć atencję klientów nadzwyczaj istotne jest oświetlenie. To ono ma nas zachęcać do przekroczenia progu tego właśnie sklepu oraz do tego, abyśmy z chęcią wstąpili tam po raz następny.
sklep odzieżowy
Klient przychodząc do sklepu odzieżowego widzi odzież i akcesoria wyeksponowane na półkach. Na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, ale po przypatrzeniu powinno się zaobserwować, iż to właśnie dobre oświetlenie sklepu odzieżowego sprawia, iż mamy ochotę tam przebywać i wracać. Odgrywa ono wybitnie znaczącą funkcję w prowadzeniu go. Ludzie przebywający w ciemnych pomieszczeniach szybko czują się umęczeni i wyczerpani, nie odczuwają zapału do pracy oraz szybko się nudzą, co ma wpływ zarówno na kupujących jak i pracowników. W sklepie powinno być jasno, klarownie, blask powinien emanować zewsząd, nawet z okolic przymierzalni, właśnie po to, aby czuć się w nim dobrze. Niebagatelne znaczenie ma klimat i nastrój, jaki możemy utworzyć poprzez stosowanie różnego typu lamp i kinkietów.
Mogą one być dobrane trafnie do stylu sklepu, także stworzyć zachwycający wygląd. Wielu producentów wyposaża swoje lokale w kule dyskotekowe dla wykreowania przyjemnego nastroju, ale zastosować można również lampy zwieszane, wpuszczane lub nabudowane.

Czy pragniesz może otrzymać link do wpisu (https://nawstol.pl/232-salon-kanapy), gdzie czekają na Ciebie następne wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Oświetlenie sklepu odzieżowego winno być dopasowane właściwie do układu pomieszczenia, z uwzględnieniem kącików czy też spadów w ścianach, tak aby każde miejsce było widoczne a produkty wyeksponowane - trilux.com/pl/obszary-zastosowan/shop-retail/pomieszczenia-handlowe/odziezowych/. Aby dobrze pokazać
odzież
produkt stosuje się przeważnie oprawy szynowe na źródła wyładowcze "metalohalogeny". Przy wyborze żarówek nie zapominajmy o tych z dużym współczynnikiem oddawania barw i wysokiej skuteczności świetlnej przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej, by zadbać również o względnie małe koszty energii elektrycznej. Asortyment w sklepach czy hurtowniach jest potężny, więc dekorator wnętrza nie powinien mieć trudności z wyborem lamp.

Światło uwypukla produkt i sprawia, że jest on bardziej rzucający się w oczy. Może dodatkowo stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój, który sprawi, że nie tylko ochoczo wstąpimy do sklepu raz, ale będziemy tam przychodzić często i kupować ubrania.

Tags: oświetlenie, odzież, sklep