Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Organizujesz wesele? Nie zapomnij o ładnych dekoracjach na aucie, którym pojedziesz do kościoła

Posted on 15/09/2022 10:36am

Zorganizowanie wesela to nie tylko rezerwacja terminu w kościele, wybranie pięknej sali, wynajęcie ładnie śpiewającej orkiestry i znalezienie kwalifikowanego kamerzysty – to również pomyślenie nad dodatkami, jakie wpływają na cały klimat przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, że poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Do takich dodatków zaliczamy ozdoby, którymi ustrajamy auto ślubne. Jak mają wyglądać?
bukiet weselny
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko zależy od gustu młodej pary. Niektórzy bowiem lubują się w przepychu, inni zaś wolą delikatne dodatki, które nie zasłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają uroku pojazdowi ślubnemu. Bez względu na charakter ozdób musi być ona funkcjonalna, firma Uroczyste Dekoracje. Co to znaczy? Trzeba ją mocno zamocować, by nie zsunęła się w trakcie jazdy i nie zawadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne oraz zagrażałoby bezpieczeństwu również pozostałych uczestników ruchu.

Po drugie dekoracje samochodu powinny być dopasowane do modelu samochodu. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie potrzebują żadnych dodatków. Zawsze jednakże można wybrać np. urokliwe kokardki na klamki. Jakie poza tym dekoracje (szczegóły) można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży - od balonów po żywe bądź sztuczne kwiaty, które dużo łatwiej przytwierdzić do pojazdu.

Czy ten materiał Cię zainteresował? W takim przypadku zobacz inny polecany serwis układanie wykładzin wrocław, który również posiada interesujące informacje.

Wiele panien młodych uwielbia jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną oraz po prostu lepiej wyglądają.
dekoracje ślubne samochodu
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Dekoracje musimy też zgrać z innymi dodatkami ślubnymi, aby nie okazało się, iż auto jest z zupełnie innego świata. Można np. zastosować te same kwiaty albo ten sam kolor wstążeczek, a wszystko będzie stanowić spójną całość. Warto jest troszczyć się o takie szczegóły, gdyż, gdy potem będziemy oglądać albumy, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do dekoracji większej wagi.

Zanim będziemy przystrajać samochód, upewnijmy się, iż jest czysty. Nie każdy bowiem wypożycza auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela albo znajomego, gdyż ma piękne auto i możemy je mieć za darmo lub za jakąś mniejszą opłatą. Wydatki weselne są tak ogromne, iż dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeśli tylko takie są możliwe.Tags: kwiaty, samochód, Auto, zdjęcia, dekoracje, wesele, pojazd