Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Ogrodowo-nastrojowe świeczniki-fajeczki

Posted on 09/07/2019 7:28am

Jak to się dzieje, że mocarne, ciężkie, toporne z natury i w naturze żeliwo może przybrać formę przedmiotu przesyconego subtelnością? Warunek podstawowy – musi wziąć je w swoje twórcze dłonie kobieta. Warunek drugi i również podstawowy – najlepiej, niech to będzie znana ze swoich uroczych pomysłów Pernille Vea, stała współpracownica duńskiej marki MENU.


Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne
Author: MENU
Source: www.smakprostoty.pl
Designerka proponuje wszystkim miłośnikom ogrodowych nastrojów swoje wyjątkowo pomysłowe świeczniki Pipe, które przybrały kształt fajeczki.
Istotą projektu Pernille Vea (nie tylko na taras) jest możliwość wbicia świecznika w każdą, odpowiednio miękką powierzchnię – czy to pień drzewa, czy ściankę drewnianej altany.

Mamy misję, by rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i dać Ci następne oraz intrygujące wątki. Zatem kompleksowa analiza oczekuje na Ciebie w poniższym linku.

Można w nich umiejscowić niewielką świecę, albo tealight i stworzyć pełne magicznych cieni nastroje.


Druga, pionowa odsłona świeczników Pipe pozwala eksponować je osadzone w szparach starej, drewnianej podłogi, czy wypełnionych ziemią donicach, odmieniając znane oblicze ogrodu, czy też jadalni, salonu bądź sypialni. Trudno oderwać oczy od zmyślnego w swojej prostocie projektu.

Jeśli przedstawiany temat Cię zainteresował, sprawdź szybko ten świetny link (https://emmi.pl/realizacje/zabudowy-salonu-i-sypialni) - znajdziesz tam wiele użytecznych informacji.

Po raz kolejny – duńska marka [TAG=MENU i jej niezrównana designerka pokazują, że znany przedmiot ciągle i od nowa ewoluuje, gdy tylko weźmie ją w dłonie człowiek o twórczej duszy.

Tags: świeczniki, Menu, żeliwo, świece

Author: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek