Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Nowoczesna kuchnia

Posted on 20/03/2023 2:53pm

Renowacja kuchni obliguje do przemyślenia jej nowego wnętrza. Vintage, a może odważna i niebanalna kuchnia? Nutka szaleństwa chyba nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia
Author: Franke
Source: FRANKE
Nowoczesny wystrój pokazuje nieznane dotąd rozwiązań.
Nie musimy przywiązywać się do twardych reguł wpajanych przez styl i można śmiało poddać się tendencjom, dowolnie je scalając. Wystarczy wpisać "akcesoria meblowe sklep" i wyszukamy miejsce, którego potrzebujemy, oprócz pełnego portfela.

Aneks kuchenny

Kuchnia otwarta na salon to coraz częściej stosowane rozwiązanie. Małe powierzchnie zmuszają do połączenia kuchni z salonem – to najłatwiejszy sposób na zyskanie przestrzeni. Scalenie kuchni z jadalnią i salonem nie należy do najłatwiejszych – wymaga przemyślenia projektu. Granicę pomiędzy izbami może wytyczać nawet linia podłogi: w kuchni warto zdecydować się na gustowne płytki. Innym sposobem może być wyznaczenie punktu na barową ladę, która przy okazji zwiększy przestrzeń do kuchennych aktywności.

Najważniejsze, aby w małej kuchni tak zaaranżować układ mebli, żeby regały zmieściły jak najwięcej, chroniąc nas w ten sposób przed kuchennym chaosem. Przydatne mogą być np. kosze obrotowe, które pomogą utrzymać porządek.

Schowaj kuchenny bałagan

Kosze cargo to optymalna propozycja na wygospodarowanie wnętrza w kuchni. Takie mobilne kosze do szafek pozwalają na przechowywanie małych przedmiotów. Głębokie półki i szuflady to najskuteczniejszy sposób na uporządkowanie garnków i sprzętów kuchennych.

Kuchnia, o której marzysz

Nowoczesne wnętrza to mocne i odważne formyoraz kolorystyka. Dobrym połączeniem jest biały i czarny. Pozornie czarna kuchnia nie może okazać się odpowiednim wnętrzem na chwilę wytchnienia dla całej familii, ale odpowiedni pomysł, pomaga dobrze wykorzystać ten kolor. Stylowe wnętrze w czerni dobrze łączy się z jasnymi ścianami i chromowanymi dodatkami. Skromne wnętrze nie będzie wyglądało pretensjonalnie, a dekoracje wybrane bez przesady zadecydują o charakterze kuchni. Błyszczące meble z płyty dopełni elegancki sprzęt AGD: czarna lub srebrna lodówka jest strzałem w dziesiątkę.

Nowoczesna kuchnia tkuchnia (sprawdź nasze propozycje na kuchnie na wymiar warszawa)e intensywne odcienie jak choćby pomarańcz, ostra zieleń i kobalt. Decyzja zależy od fantazji lokatorów.

Tags: płytki, Kolor, styl, kuchnia, podłogi, szuflady, cargo, rozwiązanie, konwencje, sposób

Author: S.S.
Source: reling.pl