Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Niezwykle miłym uczuciem jest wykonanie jakiegoś przedmiotu samodzielnie, zwłaszcza jeżeli pragniemy tę rzecz dać komuś w podarku

Posted on 10/05/2022 11:46am

Wykonane osobiście podarki wydają się być bardzo miłe. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy każdą rzecz można kupić w supermarkecie albo w internecie.

Jeżeli otrzymamy podarunek, w który ktoś włożył miłość oraz czas, jest nam bardzo miło i mocniej przywiązujemy się do upominku.


Niezwykle przyjemnym prezentem dla kobiety wydają się być szkatułki drewniane. Jeśli syn lub gastro centrum zmywarka z wyparzarką małżonek własnoręcznie ją pokoloruje albo upiększy (na przykład muszelkami) - tym milej będzie przechowywać w niej ważne drobiazgi albo kolczyki i pierścionki. Metoda decoupage polega właśnie na przyklejaniu do różnego typu powierzchni innych drobiazgów.

Przejdź na witrynę autora (http://www.lemans.pl/) - tam znajdziesz wiele zajmujących wiadomości, które poszerzą Twą wiedzę na opracowany tu świeży temat.

Dzięki owej dekoracji pudełko decoupage, które otrzymamy, będzie unikatowe - pudełko drewniane. Będziemy mogły pochwalić się przyjaciółką, jak wraz z dziećmi i mężem dbamy o międzyludzkie więzi, obdarowując się własnoręcznie wykonanymi drobiazgami.
drewno
Author: Tim Parkinson
Source: http://www.flickr.com
W czasach prędkiego konsumpcjonizmu warto czasami zwolnić, aby wykonać coś samodzielnie. Jeśli pragniemy choć trochę uprościć swoje życie i część niezbędnych materiałów kupić, należy odwiedzić sklep decoupage - sklep z akcesoriami do decoupage, gdzie będziemy mieli możliwość wyszukać choćby pędzle albo drewniane fragmenty potrzebne do zrobienia pudełka.


Produkt, który wówczas zobaczymy, będzie o wiele bliższy naszemu sercu, gdyż włożyliśmy pracę w jego wykonanie. Warto otaczać się takimi rzeczami, gdyż są one wyjątkowe oraz rzadkie. W przyszłości to akurat takie przedmioty będziemy wspominać z rozczuleniem.

Tags: internecie