Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Niejednokrotnie chcemy posiadać cudnie dekorowane sufity - tak jakbyśmy mieszkali w pałacu, który został przebudowany 200 lat temu

Posted on 27/04/2022 7:40am

Wszyscy byliśmy zapewne kiedyś w pałacu - z wycieczką szkolną lub samemu. Pochłaniają nas tam piękne obrazy albo figury z marmuru, ale majstersztykiem samym w sobie bywają również sufity.


wesele w stylu orientalnym
Author: ChuWeiHunG IPhoto
Source: http://www.flickr.com
Należy tylko podnieść głowę i spostrzeżemy, że one po prostu zniewalają.


Przepiękne fasety stają się znów modne (zobacz więcej). Mimo że mamy XXI wiek, to dość często zdarza się, że ludzie chcą je mieć u siebie w domu. I nie dotyczy to tylko bogaczy, którzy mieszkają w ogromnych domach. Taki wariant zdobienia chcą posiadać u siebie także właściciele hoteli czy restauracji. Fasety to upiększający element architektoniczny, który montuje się na załamaniu pomiędzy ścianą i podbitką. Fasety optycznie powiększają wysokość domu i maskują krzywizny ścian.


Sztukateria Abakus
Author: Wolfcraft
Source: Lange Łukaszuk


samolot
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com


Sztukaterie gipsowe są zakładane w środku budynku na sufitach. Są niezwykle trwałe - co mamy możliwość zauważyć w wiekowych pałacach (sztukaterie wewnętrzne). Ponadto, odmiennie od sztukaterii z tworzyw sztucznych, nie są łatwopalne i nie odkształcają się z biegiem czasu.

Czy chcesz znaleźć pokrewny post? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link i zerknij na witrynę (http://www.pademeble.pl/produkty/7464-livorno-naroznik.html), która prawdopodobnie również przykuje Twoją uwagę!

Sztukaterie gipsowe są niezwykle gustowne oraz ekologiczne. Gips jest bardzo plastyczny, wobec czego sprawny specjalista może w nim wyczarować co tylko zechcemy. Zatem możemy mieć unikatowe wnętrze, które na papierze namaluje dla nas dekorator wnętrz, a na strop przeniesie rękodzielnik.


Tego rodzaju ozdoby są idealne dla wszystkich, którzy chcą żyć w gustownych wnętrzach. Dla tych ludzi, którzy mają szalenie finezyjne poczucie estetyki.

Tags: dom, obraz, ludzie, domu, właściciel