Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Metody na odnowienie wnętrz

Posted on 28/04/2021 10:33pm

W pewnym momencie każdy posiadacz mieszkania czy domu staje przed koniecznością odświeżenia wnętrz. I nie chodzi w tym wypadku jedynie o pomalowanie na inny kolor ścian, czy wypranie firan w oknach, ale również o wymianę mebli bądź akcesoriów, dzięki czemu nasze wnętrza uzyskają nowy charakter.
Rzecz jasna odnowienie pomieszczeń nie zawsze musi iść w parze z koniecznością wymiany posiadanych mebli czy zamówienia lepszej zastawy za kilka tysięcy złotych.
Zegar ścienny Curly
Source: FabrykaForm.pl
W wielu przypadkach wystarczy zadbać wyłącznie o nowe akcesoria do salonu, holu czy kuchni, dzięki czemu pomieszczenia te będą w ostateczności wyglądać inaczej.

Nie możesz doczekać się kolejnych wpisów? Mamy dla Ciebie hiperłącze do artykułu (www.emmi.pl/), które da Ci możliwość, by zapoznać się z dużą dawką nowych wiadomości.

Dla przykładu do pokoju dziennego można wybrać nowe lustro, co sprawi, że jeszcze bardziej powiększymy wnętrze albo przygotować dodatkowe światło punktowe, które sprawi, że salon będzie wyglądał na bardziej nowoczesny. Ciekawym rozwiązaniem może być również zamówienie takich dodatków jak stojaki na gazety czy oryginalne zegary.

Rzecz jasna o szybką zmianę prezencji pomieszczeń możemy się postarać również za sprawą odpowiedniej aranżacji ścian. W tej sytuacji można pokusić się o nową kolorystykę albo – co jest równie dobrym rozwiązaniem – użycie na jednej ze ścian dekoracyjnej tapety bądź fototapety z oryginalnym wątkiem. Zastosowanie tego typu produktów na ścianie nie jest czasochłonne, a ostatecznie można uzyskać naprawdę sporą zmianę w pomieszczeniu.

Zamówienie nowych mebli wydaje się najbardziej kosztownym rozwiązaniem, jeśli mowa o nowym wystroju. Jednakże nie zawsze trzeba w takiej sytuacji wymieniać wszystkie meble - wystarczy zamówić choćby inną, nowszej generacji ławę czy dokupić niewielki regał i już zmiana może być na naszą korzyść (najmodniejsze modele).

Oczywiście niezależenie od tego na jaki krok zdecydujemy się aby odświeżyć nasze mieszkanie, warto wcześniej zweryfikować między innymi budżet jaki możemy przeznaczyć na modernizację mieszkania. To od tego ile pieniędzy będziemy mogli wydać, zależy czy kupimy tylko kilka drobiazgów, czy zrealizujemy bardziej kosztowne zakupy. Warto przy tym postawić na zakupy online – tu zamówimy potrzebne akcesoria nie tylko taniej, ale także ze znacznie szerszym asortymentem do wyboru, a przy tym z szybką i sprawną dostawą.