Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Meble rodzaju Samba - czym się wyszczególniają i do jakiego typu wnętrza ona pasują?

Posted on 15/03/2019 5:26am

Meble systemowe, jest to rodzaj mebli, które posiadają już określony komplet elementów. Takiego typu system daje nam możliwość zakup ich wszystkich albo tylko pojedynczych sztuk - dobrze jest wiedzieć, iż te konkretne komplety występują w przeróżnych kolorystykach, które to bywają w pełni adekwatne do konkretnego systemu.


Nasze osoby dziś będzie interesował jedynie pojedynczy tego typu system zwany Samba, który występuje w sześciu kolorach.
plastikowa butelka
Author: David Goehring
Source: flickr.com


Systemowe meble samba, to kolekcja mebli przeznaczonych przede wszystkim do takiego typu pomieszczeń jak salon czy pokój dzienny. Wspomniana kolekcja poza wspomnianą w temacie bardzo różną kolorystyką, wyszczególnia się również bardzo prostymi, metalowymi okuciami a także wręcz ponadczasowym stylem, pasującym do bardzo wielu pomieszczań wspomnianych typów. Sam komplet mebli typu samba składa się tak naprawdę z paru elementów, którymi to są: niski oraz dość szeroki stolik typu RTV, idealnie komponująca się wraz z nim komoda rodzaju 1D S3, a także niska komoda o oznaczeniu 2D2SZ S5. W jej podstawowym uposażeniu wspomnianego systemu odnajdziemy również prostą, ścienną półkę a także dosyć mocno efektowną i bardzo pojemną półkę wiszącą, wraz z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Warto wiedzieć, iż do kompletu możemy także zakupić szafę dwudrzwiowa, a także wysoki regał.


Każdy z wymienionych elementów uposażenia, ma swój osobisty "przedział", dotyczący ilości półek, czy też sposobu ich "zakrycia", a więc samego rodzaju drzwiczek, które mają możliwość zasłaniać je całkowicie albo eksponować zza szklanej powierzchni, a nawet nie zasłaniać ich wcale, gdyż przy danych półkach może ich w ogóle nie być. W zależności od ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od kilku setek do powyżej tysiąca złotych.

Tags: kolorystyka, czas, zakup, mebli