Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Meble, które nigdy nie przestaną być trendy, czyli dlaczego powinniśmy wybrać klasykę

Posted on 14/05/2019 12:49pm

Kompletując umeblowanie naszego mieszkania, nie warto bezrefleksyjnie podążać za modą. Awangardowe meble będą modne przez sezon, a klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Każdy producent mebli wypoczynkowych proponuje szeroki wachlarz fasonów foteli i sof wypoczynkowych. W ofercie znajdują się meble zarazem nowoczesne, jak i bardziej zachowawcze. Chociaż te o nowoczesnym fasonie przyciągną uwagę, dobrze się zastanówmy, zanim je kupimy.


mable wypoczynkowe
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Nie dopasują się do każdego wnętrza i bardzo szybko przestają być modne. Z kolei klasyczne umeblowanie, jak zapewni każdy producent mebli wypoczynkowych, będzie nam służyć wiele lat (producent mebli tapicerowanych - kliknij). Jest dużo bardziej praktyczne, solidniejsze i łatwiej je zaaranżować. Jeśli takie meble nam się znużą, prościej będzie je także sprytnie odnowić. Wygodne kanapy oraz fotele o prostym fasonie nigdy nie przestaną być modne, podobnie jak meble dębowe. Skromne i jednocześnie mocne komody, szafki i stoliki świetnie będą pasować do każdego domu.Salon zyska dzięki nim stylu, a pokój dzienny – subtelnej elegancji.

Jeśli poszukujesz fascynujących informacji na opisywany temat, poczytaj tutaj (https://meblemwm.pl/nowoczesne-lozko-do-sypialni-z-materacem) nas, a zapewne przeczytasz ciekawe fakty.

Meble dębowe są starannie wykonane i posłużą nam przez dekady, o ile będziemy starannie je pielęgnować. Nie powinno się ich narażać na kontakt z płynami albo środkami chemicznymi. Nie można kłaść na nich gorących naczyń bez uprzedniego podłożenia specjalnych podkładek. Czyszcząc meble dębowe wykorzystujmy dedykowane do tego celu środki. Doskonałym sposobem jest użycie specjalistycznego oleju.


Powinno się go nakładać na meble minimum raz w tygodniu. Olejek obroni je przed pęknięciami i wilgocią.Kupując umeblowanie do naszego domu, wybierzmy wytrzymałe i eleganckie meble. Sofy i fotele muszą być praktyczne, dlatego najlepiej postawić na uniwersalne, wiecznie modne fasony. W każdym wnętrzu świetnie sprawdzą się także meble dębowe. Dobrze będą pasowały do dowolnego koloru ścian i będą nam służyć przez wiele lat, jeśli o nie zadbamy z odpowiednią troską. Do pielęgnacji możemy wykorzystać przeznaczone dla mebli dębowych oleje, ale lepiej unikać zwykłych środków chemicznych.

Tags: meble, Wnętrza, sofy, kanapy