Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Kolorowych snów

Posted on 19/02/2024 8:19am

Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Przeciętna i bezduszna? Zmień to – nadaj nowego wyrazu jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Nasze komputery zapełnione są zdjęciami, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Pora je wyeksponować!


http://fixar.pl/
Author: http://fixar.pl/
Source: http://fixar.pl/
W ostatnich latach dużym powodzeniem cieszą się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może zapewnić oryginalny efekt. Przy użyciu technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia jak również reprodukcję obrazu na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w malownicze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Spośród zdjęć z domowej kolekcji wybierzmy takie, które lubimy najbardziej.

W sypialni idealnie odnajdzie się... lustro. Oprócz pełnienia swej typowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, średnie, jedno, albo cały zbiór – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Od pewnego czasu możemy zauważyć modę na lustra o kształcie słońca. Mało tego, jeżeli dobrze poszukamy w sieci, znajdziemy sposób, instrukcję na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/
Author: http://fixar.pl/
Source: http://fixar.pl/
Zawieszona chusta lub kaszmirowa tkanina także stanowią uroczy i zwracający uwagę dodatek nadający charakter sypialni. Zwykle nie nie spodziewamy się, jak przywieziony z dalekich wojaży szal może zmienić jej wystrój.

A może tuż przed snem mamy zamiar przenieść się na egzotyczną plażę? Fototapety do sypialni mogą być ciekawą dekoracją, szczególnie, iż w tak intymnym miejscu zaryzykować z odważniejszymi tematami.

Przydałyby Ci się dodatkowe info (https://www.inceptolazienki.pl/kategoria-produktu/kabiny-i-brodziki/brodziki/) na naświetlony tutaj temat? Nie ma problemu - musisz wejść w ten link i pod nim odkryjesz masę dodatkowych postów.

Projektanci uczą nas, iż jeżeli mamy zamiar powiększyć optycznie sypialnię powinniśmy wybrać delikatne barwy. Jednak sypialnia to nasza oaza, chwila wytchnienia i najważniejsze jest abyśmy to nam podobała się najbardziej. Z tej przyczyny czasem warto odłożyć zasady na bok i kierować się jedynie własnym gustem.

Obecnie fototapety ścienne (oferta fototapet ściennych) to nie tylko zapierające dech w piersiach obrazy, ale także innowacyjne materiały oraz techniki druku. Przeszklona sypialnia z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą, z całą pewnością kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Zatem, kolorowych snów!

Tags: kolory, meble, sypialnia, światło, obrazy, dekoracje, podróże, album, Druk