Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Każdy przy swoim łóżku powinien mieć lampkę nocną — niezależnie od tego, ile ma lat

Posted on 19/04/2023 3:41pm

Lampki nocne to fantastyczna rzecz dla dzieci i ich rodziców.


Berbecie zwykle boją się ciemności i pragną, by w pokoju świeciło się światło, kiedy idą spać.


lampy nocne
Author: Dekoral
Source: Dekoral


serwetki
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com


szkło
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com


Jednakże nie jedynie one lubią mieć przy swoim łóżku lampę. Dorośli także zwykle korzystają z takiej możliwości. Jest to najnormalniej w świecie niezwykle wygodne. Przykładowo, gdy chcemy iść w nocy do łazienki, to nie jesteśmy zmuszeni włączać latarki w smartfonie. Nie musimy też sunąć w całkowitych ciemnościach czy przewracać się przez meble. Wystarczy włączyć lampkę, która stoi na stoliku nocnym i wstawanie pójdzie szybko i sprawnie. Recz jasna lampy nocne nie posiadają tak mocnego światła jak te, które używamy w ciągu dnia. Chodzi po prostu o to, by dawały jedynie poświatę. Im bardziej przytłumione będzie światło, tym lepiej. Nasze oczy nie są wówczas "zaatakowane" nagłym blaskiem żarówki.link projektanci wnętrz krakówZatem nocne lampy mają słabe światło oraz specjalne abażury, które na dodatek będą je rozpraszać. Lampki mogą być wyprodukowane z różnych materiałów (drewno, szkło, metal, papier) i te surowce mogą się ze sobą łączyć. Poza tym mogą mieć także różne kolory. Wybór jest tak duży, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Musimy szukać takich lamp, które będą świetnie pasować do aranżacji naszej sypialni lub ogólnie całościowo naszego mieszkania. Lampy do sypialni muszą być takie same po obu stronach łóżka.
Te, które kupimy do pokojów naszych dzieci, mogą posiadać kolorowe wzorki i mogą posiadać obracający się klosz, żeby migocące światełka uspokajały smyka.

Tags: drewno, dom, światła, sypialni, materiałów