Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak aktualnie zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, by dodać jej trochę ciepła?

Posted on 15/04/2019 10:02am

Obecnie modne są niezagospodarowane wielkie przestrzenie. Jednakże w tego typu pomieszczeniach dużych jest ciężko uzyskać miły nastrój. Modne są śnieżnobiałe ściany, duże płytki ceramiczne z połyskiem oraz jak najmniej dekoracyjnych figurek.

Wszystko to sprawia, że salon wygląda stylowo, niestety niebywale chłodno. Ale na szczęście się pojawił doskonały sposób na wniesienie ciepłego klimatu do jakiejkolwiek wielkiej powierzchni. Zamiast się bawić farbami ściennymi, warto zwyczajnie kupić fototapetę z dopasowanym motywem i już po krótkim czasie się cieszyć oryginalnie zaaranżowaną przestrzenią.

przygotowywanie fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Fototapety do salonu są dostępne w różnych wielkościach jak też przeróżnych motywach. Każdy wybierze tu coś wyjątkowego dla siebie. Aby wyraźnie ocieplić salon wystarczy na niezagospodarowanej przestrzeni przykleić tapetę z motywem kwiatowym. Niektórzy lubią przyrodę i właśnie z tego typu wzorem kupują fototapety do salonu - oferta sklepu. Młodzież wybiera najczęściej fototapety uliczki ewentualnie oświetlone nocą miasta. Wspaniale się prezentują krajobrazy z Wenecji ewentualnie górskie widoki. Wybierając wzór tapety koniecznie trzeba kierować się jakimś stylem. W końcu ściana musi pasować swoim charakterem do całego otoczenia.Ciepło wnoszą fototapety w żółtych barwach bądź brązowych. Nutę tajemniczości można wygenerować decydując się na barwy czarne. Wspaniale się prezentują czarno-białe fototapety. Potrafią przenieść każdego do zamierzchłych czasów i się nie kłócą z resztą pomieszczeń nasyconymi kolorami. Całkowicie inaczej prezentuje się sprawa przy aranżowaniu awangardowych wnętrz. W takim przypadku koniecznie trzeba zestawiać ze sobą krzykliwe kolory. Fototapety do salonu powinny budzić zainteresowanie swoją nietypową formą. Dla miłośników awangardy powstały fototapety abstrakcyjne lub kubistyczne. Prócz wzoru, w trakcie kupowania fototapety ważny jest również materiał, z jakiego jest utworzona. Jeżeli w domu nie ma zawilgocenia, można nabyć najtańsze fototapety.

Do wnętrz zawilgoconych polecane są fototapety z mocniejszego materiału. Jednakże ich cena jest nieznacznie wyższa. Jednak opłaci się wydać trochę więcej pieniędzy na zakup dobrej jakościowo fototapety do salonu. Dzięki temu przez długi czas można będzie cieszyć się cudownie zaaranżowaną przestrzenią. Fototapety do salonu da się zakupić w sklepie internetowym - ciekawa oferta. Co ważne, można także przesłać własne zdjęcie i zwrócić się z prośbą o jego wydruk w dowolnym formacie. Znaczna większość firm stwarza tego typu możliwość. To najlepszy sposób na zindywidualizowanie konkretnego miejsca.

Opłaci się więc ozdabiać własną przestrzeń cudnymi fototapetami. Na pewno ich niepowtarzalne wzory są w stanie ocieplić każdą przestrzeń oraz staną się wyjątkową dekoracją ścian w salonie.

Tags: Wnętrza, materiał, farby, tapeta, pomieszczenie, miejsce, pomieszczenia, tworzywo