Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Istnieje wiele możliwości dzięki którym możemy optycznie zwiększyć pomieszczenia w mieszkaniu

Posted on 07/12/2019 7:58am

Obecnie więcej Polaków stać na zakup mieszkań, jednak jak wskazują statystyki w dużej mierze są to niewielkie, dwupokojowe mieszkania, gdzie istotny jest każdy centymetr. Zakup takiego mieszkania to jedno, natomiast tak samo kłopotliwe może być jego zaaranżowanie, tak, aby z jednej strony ulokować wszystkie potrzebne rzeczy, a z drugiej, aby pomieszczenia wydawały się wystarczająco przestronne.


Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC
Source: www.vox.pl
Istnieje sporo rozwiązań, które mają na celu to, aby nasze pomieszczenia wydawały się większe i aby można było pomieścić w nich jak najwięcej gabarytów. Najważniejszym jest rzecz jasna stosowny rozkład pomieszczeń tak, by wyglądały na bardziej przestronne. Dla przykładu zburzona ściana działkowa między jadalnią a salonem da świetny efekt i nasze mieszkanie będzie wyglądało na dużo większe niż jest naprawdę.

Innym korzystnym rozwiązaniem jest wykorzystanie w pomieszczeniach elementów ze szkła – chodzi między innymi o drzwi szklane. Dzięki ich założeniu optycznie optycznie powiększamy pomieszczenie, ponieważ nie ma bariery między jednym, a drugim pokojem. Takie same funkcje spełnia witryna szklana znajdująca się w gablocie w przedpokoju albo salonie, którą w dodatku oświetlimy. Da to doskonały efekt wizualny i równocześnie optycznie powiększy wnętrza.

Opisany temat przygotowaliśmy z myślą Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją opinię, czy spodobał Ci się tekst. Daj nam znać - przejdź do strony (http://iltex.pl/) !Jeżeli zamierzamy wykorzystać każdy skrawek w naszym mieszkaniu opłaca się również wykorzystać meble do zabudowy, które znajdują zastosowanie w łazience bądź kuchni. Dzięki meblom do zabudowy i meblom na wymiar, nasze wnętrza będą mogły spełniać swoje podstawowe funkcje nawet jeśli nie posiadamy dużego mieszkania. Pożądane efekty osiągniemy także dzięki wykorzystaniu trików, które optycznie powiększają pomieszczenia. Należy do nich między innymi zastosowanie jasnych kolorów w pomieszczeniach czy wieszanie obrazów i luster, które dodają głębi.

Niewielkie mieszkanie może być nie tylko przytulne, ale i przestronne jeśli zastosujemy się do podanych wskazówek. Wspomniane drzwi szklane czy jasne tapety na ścianach bez problemu kupimy online. Warto także poszukać inspiracji na blogach poświęconych aranżacji wnętrz, tym bardziej, że aktualnie udostępnia się wiele interesujących rozwiązań, o których nie zawsze wiemy.

Tags: mieszkania, Wnętrza, Drzwi szklane, gabloty