Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Fototapety znów stały się bardzo modne, więc weź pod uwagę użycie tego wspaniałego pokrycia w swoim domu

Posted on 12/06/2019 2:33am

W sytuacji, kiedy obmyśla się remont w mieszaniu oraz poszukuje nieszablonowych a jednocześnie ładnych pokryć ścian, dobrze jest zainteresować się katalogiem fototapet. Ten wspaniały materiał znów powraca do łask designerów i robi się bardzo popularny. Warto nadmienić, że nowoczesne fototapety to materiały najwyższej klasy, które charakteryzują się wybitną estetyką oraz trwałością, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Opłaca się rozważyć zastosowanie tego pokrycia w swoim wnętrzu.


aranżacja salonu
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila
Jaki motyw wybrać?

Dzisiejszy katalog fototapet zachwyca różnorodnością wzorów, tonów i technik produkcji. Dziś każdy z nas może znaleźć idealną fototapetę dla siebie, sugerując się osobistymi gustami czy potrzebami wnętrza. Na obrazach znajdują się malownicze i bardzo realistyczne panoramy, które przenoszą nas w najcudowniejsze regiony ziemi, spotyka się także piękne motywy roślinne, jak choćby fototapety kwiaty, w kuchniach idealnie sprawdzają się motywy z owocami albo słodkimi wypiekami, a w pokoju dziecka bajkowe obrazki - nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć. Wybór jest tak wielki i ciekawy, że każdy wyszuka fototapetę idealną dla siebie.

Pomyśl się nad rodzajem fototapety

Warto pamiętać, że dzięki fototapecie nie tylko wprowadzimy do pomieszczeń wyjątkowy klimat, lecz także wyrównamy niedoskonałości ściany. Z tego powodu należy decydować się na lepszej klasy pokrycia, drukowane na odpowiednim materiale. Wzięciem konsumentów mogą poszczycić się się choćby fototapety winylowe na flizelinie, gdyż świetnie wyrównują podłoże oraz pięknie wyglądają. Producenci fototapet oferują także ewentualność laminowania obrazu, dzięki czemu będzie on jeszcze bardzie wytrzymały. Takie działania rekomendowane bywają przede wszystkim, jeśli zamierza się nakleić fototapetę w lokalu komercyjnym.


fototapeta
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Zamawiaj fototapety na wymiar

Dziś producenci fototapet na każdym kroku usiłują się dopasować do potrzeb swych kontrahentów. Dzięki temu kupujący mogą zamówić fototapety wykonane ze swoich fotografii, jak również w określonym przez siebie wymiarze. To optymalna opcja, gdy pragniemy umieścić wydrukowany obraz pomiędzy kuchennymi szafkami, na filarze czy półściance. Ta dogodna możliwość zapewnia nam zupełnie nowe okoliczności aranżowania wnętrz oraz tworzenia oryginalnych projektów we własnych mieszkaniach - jak załatwić fototapety na wymiar.

Tags: obraz, estetyka, wymiar