Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Fototapety - świetny sposób na to, aby zrobić wrazenie bliskim i stworzyć niebanalne wnętrze

Posted on 07/10/2019 10:32pm

W „epoce” PRL-u kojarzono je przede wszystkim z tandetnymi obrazkami palm o dyskusyjnych walorach estetycznych i niskiej jakości.


hotel
Author: Paal Leveraas
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach powracają na salony, a dokładniej mówiąc na ściany.


Coraz większym zainteresowaniem cieszą się fototapety uliczki fototapeta uliczki. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka . Po pierwsze, to idealny sposób na to, aby niewielkim sumptem odświeżyć dom oraz stworzyć niebanalną aranżację. Po drugie inwestując w tego rodzaju grafikę zyskujemy nie tylko efektowną „ozdobę” ściany, ale również „bilet” w interesującą podróż (nie wydając olbrzymich sum na zarezerwowanie miejsc w samolocie bądź autokarze). Brzmi niewiarygodnie, a jednak... Wystarczy odrobina wyobraźni, ażeby popijając kawę, spacerować ulicami urokliwego Paryża, roztańczonej Barcelony, skąpanej w słońcu Toskanii, tajemniczych Aten. Mamy cały świat na wyciągnięcie ręki. Nie istnieją żadne ograniczenia.
Możemy porzucić „szarą” rzeczywistość i wyruszyć tam, gdzie zwykłe „bolączki” znikają znajdź tutaj
. Jeżeli owa „wizja” nie zdołała przekonać Was, iż fototapety na wymiar to bardzo dobra inwestycja, być może mocniejszym argumentem okaże się zachwyt przyjaciół.

Tags: mieszkanie, Kolor, ściany, sposób