Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Fototapety ukazujące kawę oraz przyprawy

Posted on 21/09/2022 8:03am

Kawa, to pachnący napój o pobudzającym działaniu, który chętnie wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się powodzeniem także ze względu na wyjątkowy smak i hipnotyzujący aromat. Większość osób nie potrafi dobrze funkcjonować bez dwóch lub trzech szklanek kawy dziennie.


Author: visualpanic
Barwa naparu i piękno palonych ziaren inspirują również dekoratorów wnętrz. Filiżanka z ciepłą kawą to nierzadki motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które najczęściej stosuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Motyw ziaren kawowych i różnokolorowych, suszonych ziół, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety kuchenne.

Jeśli spodobał Ci się wpis, który właśnie przeglądasz, to zapewne zafascynuje Cię także ten portal (https://artykulyreligijne.pl/ikony-religijne). On również opisuje pokrewny temat.

W minimalistycznej kuchni lub jadalni na bank znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Choćby w przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi,bądź na ścianie za stołem jadalnym.

Do kuchni i toalet używa się szczególne fototapety, trwałe na działanie wilgoci i ubrudzenia. Dla pewności można przykleić z zewnątrz płytę szklaną lub pleksi - wówczas łatwiej utrzymać ją w czystości. Pobrudzenie zatrzymają się na szkle i wystarczy umyć je szmatką ze środkiem myjącym.

Tags: kuchnia, grafika, fototapety, dekoracja wnętrz