Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Fototapety na wymiar to wspaniałe rozwiązanie

Posted on 26/03/2019 9:39pm

W każdym pokoju świetnie sprawdzą się fototapety

Urządzając wnętrze mieszkania powinniśmy pomyśleć o tym, co robić, żeby okazało się nie tylko pięknie, lecz też i praktyczne. Przez to trzeba się dopytać, jak niesamowitym i równocześnie niedrogim pomysłem na udekorowanie wnętrza naszego mieszkania mogą okazać się fototapety.


krajobraz
Author: Martin Fisch
Source: http://www.flickr.com
Fototapety - jak wybrać?
Przedstawiają one różne grafiki, w dodatku występują w różnych wielkościach, zatem spokojnie mamy szansę je fantastycznie dopasować do naszych potrzeb. Co więcej trzeba wiedzieć, że ich położenie też nie spowoduje żadnych trudności, zatem możemy to wykonać samodzielnie bez pomocy zewnętrznych osób i bez dodatkowego zapłacenia za nie. Takie dekoracje ścienne mamy szansę zamówić od razu w drukarni, albo na stronach internetowych, które przedstawiają właśnie taką propozycję.

Należy popatrzeć na fototapety na wymiar

Nawet jeżeli mamy nietypowy rozmiar ściany, albo został nam pojedynczy jej fragment, który nie wiemy jak zaplanować, to mamy szansę na nim zrobić fototapetę. Wtenczas wystarczy, że zamówimy odpowiedni rozmiar, a fototapety na wymiar okażą się dla nas zrobione i nam dowiezione. Co więcej mamy szansę również w ten sposób przyozdobić kuchnię lub łazienkę, kiedy jedynie wykorzystamy na nie stosowną folię albo szkło, które będzie chroniło je przed zawilgoceniem. To wszystko powoduje, że takie sposoby ozdabiania ścian okazują się być znacznie częściej stosowane, a także zalecane przez zawodowych architektów wnętrz, bo możemy je idealnie dobrać do każdego wystroju.


koloorowy wzór
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Dla dzieci koniecznie najlejki ścienne

Mamy szansę planować wygląd takiej dekoracji


Gdy w propozycji pokazanej na profesjonalnych stronach nie wyszukamy nic, co podobałoby się nam do wnętrza naszego mieszkania, to ciągle mamy szansę zaproponować własną grafikę. Wówczas wystarczy przesłać właściwe zdjęcie oraz czekać aż zostanie obrobione w prawidłowy sposób, tak by dało się je zastosować na wybranej przez nas ścianie.

Naklejki dekoracyjne - wybór nie taki oczywisty?
Od czasu do czasu sięgamy po sprawdzone rozwiązania jak naklejki dekoracyjne.


Tags: ozdoby, Wnętrza, łazienka, grafika, dekoracje