Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Fototapety do pokoju dziennego

Posted on 17/04/2019 4:53am

Fototapety dają wiele możliwości aranżacji niewielkich pokoi dziennych, przykładowo w bloku.


To wypróbowany sposób na optyczne powiększenie Wnętrza jak też na ożywienie jego aranżacji.


W niedużym pokoju dziennym wspaniale sprawdzą się fototapety z panoramą, np. miasta. Im jest on bardziej ogromny, tym powierzchnia niedużego salonu wyda się ogromniejsza. Fototapety do salonu warto wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, dla przykładu na ścianie za sofą, na przeciw niej albo w aneksie jadalnianym. Gdy pokój jest umeblowany dosyć minimalistycznie, z prostymi sprzętami, możesz wybrać fototapetę wielobarwną. Z reguły jednakże bezpieczniejszym rozwiązaniem do salonu jest fototapeta w stonowanych barwach – utrzymana w szarościach czy też czarno-biała. W niewielkim pokoju dziennym robi wrażenie, a nie przytłacza. Istotne jest też to, iż łatwiej dopasować do niej pozostałe fragmenty wystroju, jak zasłony, meble niż do fototapety wielobarwnej. Fototapeta z mocnym motywem, fotografią rośliny w makroskali lepiej będzie wyglądać w dużym wnętrzu. Nieduży salon mogłaby po prostu przytłoczyć.


mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Fototapety znajdziesz praktycznie w każdym hipermarkecie budowlanym, a również w sklepach internetowych, które posiadają ich dostatnią ofertę i zwykle, prócz własnych deseniów, realizują fototapety na zamówienie. Możesz przesłać własną fotografię do sklepu i sprecyzować, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (fototapeta może zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku).
Te w formacie XXL otrzymuje się w paru idealnie do siebie dopasowanych fragmentach (będą samoprzylepne). Realizacja zamówienia trwa z reguły 3-8 dni roboczych.

Tags: Wnętrza, jadalnia, salon, rozwiązanie, online