Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Drukowanie obrazów na płótnie - dlaczego cieszy się obecnie tak wielkim zainteresowaniem klientów?

Posted on 09/06/2024 9:59am

Malowanie obrazu wymaga dużo czasu, przede wszystkim jeżeli jest on bardzo skomplikowany. Co najważniejsze, malarz powinien prawidłowo zagruntować powierzchnię, na której maluje, a potem nałożyć czasem nawet parę warstw farby. Nie można się z tego względu dziwić, że naprawdę znane dzieła najczęściej powstawały kilka lat.

sypialnia
Source: pixabay.com
Aktualnie, coraz większym zainteresowaniem wyróżnia się zakupywanie obrazów, na chociażby na prezent. Stanowią one także znakomite uzupełnienie dekoracji ściennych. Należy jednakże pamiętać, że przez wzgląd na ogromną ilość pracy, którą pochłania wykonanie tego rodzaju obrazu, są one z reguły rzeczywiście bardzo kosztowne. Na szczęście, dziś alternatywą dla klasycznych obrazów jest obraz na płótnie, specjalnie drukowany, jaki do złudzenia naśladuje prawdziwe pociągnięcia pędzlem.

Należy wybrać określoną fotografię, a zostanie ona naniesiona na płótno. Rzecz jasna, tego rodzaju rozwiązanie gwarantuje pewność, że drukowany obraz będzie wierny nawet w niewielkich szczegółach, co dla większości osób ma ogromne znaczenie. Niestety, usługi ozonowanie mieszkania warszawa malarskie nie zawsze spełniają posiadane oczekiwania, szczególnie kiedy nie zna się faktycznie utalentowanego malarza.

Reasumując - drukowanie obrazów na płótnie odznacza się tak sporym zainteresowaniem ze względu na wierność zdjęciu oraz wyjątkową atrakcyjność. Poza tym, nie bez znaczenia pozostaje też czas wykonania takiego wydruku. Malowanie obrazu może zająć parę miesięcy albo tygodni, podczas kiedy drukowanie zajmuje paru minut. Klienci mają też na uwadze koszty. Przez wzgląd na na pracochłonność standardowego malowania, cena jest przeważnie rzeczywiście wysoka.

dimlab
Source: http://dimlab.pl/
Drukowanie natomiast zapewnia przystępność cenową. Drukowane obrazy świetnie sprawdzą się przykładowo w roli prezentu ślubnego. Zdjęcie ze ślubu wydrukowane na płótnie z pewnością ucieszy każdą parę młodą.

Oczywiście, obrazy drukowane nie wyprą prawdziwych dzieł sztuki, mogą stać się jednakże ich znakomitym substytutem, jako że osoby, jakie w tej materii nie mają większej wiedzy na pewno nie będą w stanie odróżnić obrazu drukowanego od namalowanego. Wydruki w związku z tym świetnie sprawdzą się w użytku domowym. Mogą one stanowić ozdobnik ściany lub pomysł na faktycznie udany prezent.

Tags: obrazy, dekoracje ścienne, wydruk