Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Dobrze jest w swym mieszkaniu zrobić co w naszej mocy, żeby mądrze zorganizować przestrzeń i przechowywanie różnych rzeczy

Posted on 05/05/2022 12:37pm

Nawet jeżeli nie jesteśmy fanami porządków, to z pewnością lubimy posiadać w domu przestrzeń, gdzie będziemy w stanie poukładać swe rzeczy.


Różnego typu szafki albo regały to najlepsze rozwiązanie dla sprawnego przechowywania rzeczy.


półki sosnowe
Source: http://www.samcooks.com


Wtedy nic nie powinno plątać się po podłodze lub w innych niepowołanych miejscach. O nic nie powinniśmy się potykać. Przestrzeń zagospodarowana wertykalnie zapewnia znacznie większe możliwości. I nagle dotrze do nas, że ściana, która do tej pory była pusta, została rewelacyjnie wykorzystana na przykład na półki sosnowe.

Zachęcamy - naciśnij tutaj rolety gdańsk i przenieś się na kolejną naszą witrynę. Na niej oczekują na Ciebie świeżutkie oraz interesujące artykuły.

Dlaczego sosnowe? Ponieważ jest to dobry materiał na meble. Jeden z najbardziej popularnych. Na dodatek sosna jest bardzo atrakcyjna wizualnie oraz dość tania. Można nabyć deski i samemu zrobić wyśnione półki. Oczywiście jest to opcja jedynie dla tych, którzy kochają majsterkować. Jeżeli nie, to możemy zamówić gotowe półki w sklepie abo przez internet. Jedyne co wówczas będzie trzeba zrobić, to je złożyć. Pamiętajmy, że przed zakupem powinniśmy sprawdzić jaką szerokość i wysokość powinny mieć półki. To ważne, gdyż nie mielibyśmy ochoty, żeby okazało się, że nie mieszczą się one w wybranym przez nas miejscu. Poza tym trzeba także sprawdzić nośność każdej półki.
Jeśli będziemy chcieli tam ustawić bardzo ciężkie przedmioty, to musimy mieć pewność, że nie zarwą się one. Półki bez problemu dotrą do naszego domu w paczkach. Z reguły nie będziemy musieli czekać na nie dłużej niż kilka dni.

Tags: mieszkania, projekt, powierzchnia