Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Czy fotorolety sprawdzą się w każdym mieszkaniu? Jakie motywy wkomponują się w dane pomieszczenie?

Posted on 14/04/2019 9:31pm

W ostatnich latach niesamowicie modny jest styl minimalistyczny. Dotyczy to zarazem stylizacji, jak i aranżacji mieszkań. Czym się to przejawia? Dla przykładu niegdyś trudno było sobie wyobrazić pomieszczenie bez zasłon.
Roleta we wzorki
Author: FRANC GARDINER
Source: FRANC GARDINER
Aktualnie tą rolę spełniają zwykle rolety. Skąd to się bierze? Niektórzy twierdzą, iż z lenistwa. Zasłony przecież powinno się prać. Inni uważają, iż dotyczy to aspektu wyczucia estetyki. Jak w przypadku innych tematów znajdą się zarazem zwolennicy, a także przeciwnicy rolet. Nieliczni również komponują obie alternatywy. Jakiego rodzaju osiągają rezultat? Niełatwo wywnioskować. Każdy posiada bowiem inny gust. Jeśli jakiejś osobie coś się spodoba to dlaczego takiej koncepcji nie wdrożyć? Ostatnio wyodrębniła się jednakowoż nowa koncepcja, mianowicie fotorolety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij świetny artykuł. Co to takiego? W jakiego typu pomieszczeniach istnieje sposobność, by wdrożyć takiego rodzaju rozwiązanie? W zasadzie, wszędzie. Fotorolety można umieścić w każdej okiennicy, ponieważ bywają osiągalne w rozmaitych gabarytach. Ich głównym zadaniem stało się zasłonięcie tradycyjnego obrazu widocznego za szybą. Rozwiązanie to daje możliwość na ulokowanego wybranego motywu w mieszkaniu bez przymusu robienia dziur w ścianie. Takowa koncepcja przyjmuje się dość dobrze w małych lokalach, gdzie nie ma szans na duży element ozdobny. Co więcej, stosowanie wybrany motyw zwiększa optycznie pomieszczenie. Kolejnym walorem bywa także aspekt, że fotorolety stanowią rozwiązanie, które zazwyczaj można urozmaicić bez przymusu dużego nakładu pracy. Nie jest to bowiem tapeta, jaką powinno się zdzierać.


Gdy dany motyw z czasem się znudzi, istnieje sposobność, aby po prostu zdjąć fotorolety i w to miejsce wstawić coś całkowicie innego.

Tags: minimalizm, części, tapeta, element