Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Pragniesz mieć czarno białe kafle podłogowe? To genialny sposób na inspirujące wnętrze w twoim mieszkaniu! Sprawdź więcej w tekście!

Posted on 27/04/2022 7:10am

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, niezwykle klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja także! Dziś opiszę ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda niezwykle efektownie.


Fajnie pasuje do współczesnych domów, utrzymanych w mało krzykliwych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz sprzątanie, na pewno możesz przemyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Source: pixabay
rozwiązaniem. Będzie prezentować się niezwykle ciekawie jeśli na dodatek nie zakryjesz jej dywanem. Trzeba tylko obmyśleć, jakie rzeczy i kolor ścian wybrać do takiej podłogi - .
Na ścianach świetnie będą wyglądały różne barwy waniliowego koloru. Szczególnie jeśli mamy meble utrzymane w kolorystyce brązów. Takie połączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła mrocznej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również stawiać na urządzenie wnętrza w całości czarno białej, tym samym pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Oryginalnie będą na ich tle prezentować się meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.


Wnętrze będzie wtedy niezwykle eleganckie.
Fajnym elementem są także różnego rodzaju przedmioty w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi przysłonimy okna.

Ciekawy post? Bardzo nam przyjemnie. Tym samym gorąco zapraszamy na naszą następną witrynę, gdzie przeczytasz masę ekstra tematów.

Fjanym konceptem będą także połyskujące rolety w stalowym kolorze - w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.

Tags: zasłony, dywan, odcienie