Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Pragniesz mieć czarno białe kafle podłogowe? To genialny sposób na inspirujące wnętrze w twoim mieszkaniu! Sprawdź więcej w tekście!

Posted on 22/01/2023 7:07am

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, niezwykle klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja także! Dziś opiszę ci sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda niezwykle efektownie.

Fajnie pasuje do współczesnych domów, utrzymanych w mało krzykliwych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz sprzątanie, na pewno możesz przemyśleć nad takim
płytki łazienkowe
Source: pixabay
rozwiązaniem. Będzie prezentować się niezwykle ciekawie jeśli na dodatek nie zakryjesz jej dywanem. Trzeba tylko obmyśleć, jakie rzeczy i kolor ścian wybrać do takiej podłogi - .

Zainteresował Cię opisywany tekst? Kliknij i sprawdź litery 3D Kraków szybko, tutaj jest coś, co prawdopodobnie też jest wartościowe.

Na ścianach świetnie będą wyglądały różne barwy waniliowego koloru. Szczególnie jeśli mamy meble utrzymane w kolorystyce brązów. Takie połączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła mrocznej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również stawiać na urządzenie wnętrza w całości czarno białej, tym samym pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Oryginalnie będą na ich tle prezentować się meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch kolorach.Wnętrze będzie wtedy niezwykle eleganckie.
Fajnym elementem są także różnego rodzaju przedmioty w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi przysłonimy okna. Fjanym konceptem będą także połyskujące rolety w stalowym kolorze - w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.

Tags: zasłony, dywan, odcienie