Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Atrakcyjne wnętrze – jakie akcesoria kupić, aby zapewnić sobie oczekiwany rezultat?

Posted on 28/02/2019 1:55am

Mieszkanie bądź dom to schronienie, azyl, w związku z tym warto zastanowić się nad prawidłowym urządzeniem określonych pomieszczeń, ponieważ jedynie w takim przypadku spędzanie czasu wolnego we własnych czterech ścianach będzie rzeczywiście bardzo odprężające. Oczywiście, nie trzeba natychmiast decydować się na gruntowny remont, który jak wiadomo bywa niezmiernie kłopotliwy oraz pociąga za sobą duże koszty.


Podstawka, oprawa świec aromatycznych Yankee Candle
Author: Yankee Candle
Source: Zapachdomu.pl
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zaś zatroszczenie się o parę drobiazgów, jakie są w stanie zapewnić zadowalającą atmosferę. Oryginalnym pomysłem jest umiejscowienie świeczek. Bardzo dobrze sprawdzają się świece zapachowe, których wybór na dzisiejszym rynku jest faktycznie dosyć szeroki. Można wybrać swój ukochany zapach oraz cieszyć się nim w całym domu. To idealna propozycja na zimowy wieczór z książką i gorącym napojem.

Naturalnie, należy pamiętać, by wyposażyć się w podstawki pod świeczki, ponieważ wtedy będzie się miało pewność, że ściekający wosk nie osadzi się na meblach, a niestety są to plamy, jakich usuwanie może sprawić rzeczywiście sporo problemów. Warto zadbać, żeby podstawki były ozdobne, tym sposobem świeczka zapachowa będzie doskonałą dekoracją wnętrza. Na rynku sprzedawane są świeczki o różnych barwach i kształtach, w związku z tym nie powinno się mieć jakichkolwiek kłopotów z dopasowaniem stosownej świeczki, która świetnie zestroi się z wnętrzem. Ponadto, warto zastanowić się także nad większą liczbą poduszek o interesujących poszewkach, które również spotęgują wrażenie przytulności wnętrza. Takie poduszki z pewnością doskonale sprawdzą się, jako dekoracja kanapy czy foteli. Poszewki można kupić lub zrobić własnoręcznie, możliwości w tym względzie jest rzeczywiście dość dużo i wyłącznie własna pomysłowość staje się ograniczeniem. W domach oraz mieszkaniach świetnie sprawdzają się też puchowe dywany. Nie muszą one być rozłożone na całej powierzchni podłogi, jako że wówczas ich czyszczenie będzie problematyczne, niemniej z powodzeniem mogą zagospodarować konkretną przestrzeń.

Naturalnie, sposób dekorowania powinien być dopasowany też do stylistyki pomieszczenia i posiadanych potrzeb. Jest to rzeczywiście istotne, z tego powodu każdy przedmiot powinien być dokładnie przemyślany.

Tags: Wnętrza, dekoracje, zapachy, świeczki