Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Aranżowanie domów

Posted on 09/06/2024 10:00am

Celem przyznania wnętrzu ekspresji i temperamentu, ściany jest możliwość delikatnie ozdobić. Możemy ją wyeksponować za pomocą fototapety, motywacyjnego napisu, bądź pięknego obrazu.
Funkcją ozdoby ścian jest nie tylko ożywienie i przyozdobienie wnętrza. Nie trudno dostrzec, że oryginalne dewizy na ścianie to bezsporny hit ostatnich kilku sezonów.


Obrazy do salonu, do sypialni, czy kuchni nie muszą być jednostajne i składać się wyłącznie z jednej części. Obrazy trzyczęściowe wspaniale sprawdzą się w jakimkolwiek pomieszczeniu. Takie obrazy na ścianę dostępne są w wielu wzorach. Jeżeli cenimy obrazy współczesne, koniecznie zdecydujmy się na podzielnie tej grafiki na trzy części. Stanie się przez to jeszcze bardziej awangardowa i oczaruje każde osoby odwiedzające w mieszkaniu. Używając takiego typu dekoracje (dekoracje ślubne poznań) mamy więcej możliwości. Przecież to od nas jest zależne w jakiej odległości od siebie powiesimy takie obrazy trzyczęściowe. Wszystko prawdopodobnie zależeć będzie również od tego co się na nich znajduje, a także z której perspektywy najprzyzwoiciej się one zaprezentują.


Logo TÜV Rheinland Polska
Author: TÜV Rheinland Polska
Source: TÜV Rheinland Polska


efekt
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com


Nowoczesne fototapety posiadają głębię, co sprawia, że działają podobnie jak malarstwo iluzjonistyczne. Motywami, które przeważnie wybierają klienci są krajobrazy, zarówno te bardzo klasyczne, jak również fototapety pałac, czy pejzaże miejskie.


życie
Author: Witex
Source: Witex


Dzięki fototapetom aranżacja pomieszczenia może dać wyobrażenie istnienia jeszcze jednego okna, i to z pięknym widokiem.
W związku z pojawieniem się nowoczesnych tworzyw do wykonania fototapet, rozszerzyły się możności ich zastosowania.


Dzięki technologiom cyfrowym tego rodzaju ozdoby nie są już nieco kiczowatymi obrazami.

Tags: pomysł, pomieszczenia, klienci