Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Aranżacja wnętrz za pomocą fototapet

Posted on 05/07/2022 12:48pm

Jak sprawić, ażeby ciasny korytarz wywoływał wrażenie troszkę szerszego, natomiast malutka sypialnia zyskała nieco dodatkowych metrów?


Nic tak nie powiększa optycznie niedużych mieszkań, jak odpowiednio dobrana fototapeta czy też naklejka ścienna.
Podpowiemy Wam dziś które wzory, motywy oraz barwy najlepiej wybierać, by oszukać nasze oczy a także zmysły oraz otrzymać rezultat ponadplanowej powierzchni. Pierwszym i niezawodnym sposobem na interesujący rezultat wizualny w pomieszczeniu będzie fototapeta z perspektywą. To fototapety czy też naklejki ścienne z motywem dróżki, uliczki czy też alejki. Przetestujcie sami, jak tajemnicze włoskie uliczki czy też romantyczne alejki cudownie stworzą iluzję głębi, która przyda przestrzeni. Analogiczny rezultat można otrzymać stosując fototapety w geometryczne, abstrakcyjne desenie.


pokoje
Author: Kopp Podłogi Naturalnie Doskonał
Source: Kopp Podłogi Naturalnie Doskonałe


Kolejnym, równie efektownym jak też skutecznym sposobem będzie fototapeta z tematem pejzażu. Śliczne panoramy, otwarte oraz ogromne przestrzenie, jak przykładowo panoramy miast, góry albo egzotyczne plaże tworzą odczucie, iż nasza ściana staje się niczym duże okno szeroko otwarte na świat. Kolejny trik, jaki możemy zastosować, jest to fototapeta w pasy. Być może ów motyw nie będzie tak olśniewający jak dwie ostatnie propozycje, jednakże na pewno taka fototapeta idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach współczesnych.

Jeżeli szukasz najatrakcyjniejszej obecnie oferty na rynku, spójrz na ofertę (homeandliving.pl/) a bez wątpliwości tutaj ją prędko zauważysz i z chęcią ją wybierzesz.

Pamiętajmy o regule, że paski wertykalne optycznie podnoszą wnętrze, zaś horyzontalne sprawią, że pomieszczenie będzie szersze. Następnym sposobem będzie wykorzystanie mocy, która drzemie w kolorach jak też kontrastach.
Wszyscy chyba znają podstawową zasadę, że jasne barwy optycznie powiększają mieszkanie, z kolei ciemne zmniejszają je.

Czy uważasz, że umieszczone tu informacje są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj stronę www (https://xrayprotect.pl/blachy-folie-olowiane.html), a znajdziesz tam nie mniej istotne fakty, które zwrócą Twoją uwagę.

A zatem, aby uzyskać rezultat dodatkowej przestrzeni wybierajmy fototapety w jasnych kolorach na przykład fototapety kwiaty w pastelowe, drobne wzorki.

Tags: Wnętrza, motywy, korytarz, efekt, sypialni